hurtownia odzieży damskiej | Minimalna kwota zamówienia to 500zł

Klasyka z mocnym akcentem, czyli czerń z neonowymi kolorami

Jaki kolor uważany jest za najbardziej uniwersalny i najbardziej neutralny? Na pewno jest to kolor czarny. A jakie kolory należą do tych najbardziej krzykliwych i zwracających na siebie uwagę? To z pewnością są kolory neonowe. Czy współgranie tych dwóch odmiennych rodzajów barw może mieć rację bytu i wyglądać stylowo? Oczywiście, że tak! Sporo przykładów na to ma hurtownia odzieży damskiej.

Neonowe ze stonowanym

Czarny należy do grupy kolorów, które bardzo dobrze łączą się z kolorami neonowymi z jednego powodu – neonowe barwy, w związku z tym, że same zwracają na siebie uwagę, potrzebują towarzystwa właśnie kolorów, które nie rzucają się w oczy. Czerń dodatkowo pięknie wydobywa wszystko, co wyjątkowe w neonowych kolorach. Dlatego lubiąc neonowe kolory, a nie chcąc wyglądać zbyt krzykliwe, warto zastanowić się nad połączeniem neonów właśnie z czernią.

Neonowe sukienki – hit lata

Neonowe sukienki są zdecydowanym faworytem w wyborze stylizacji na letnią imprezę. Dodatkowy czarny akcent pozwoli na złagodzenie jaskrawości neonowych kolorów i umożliwi założenie takiej kreacji nie tylko przez nastolatkę na imprezę-domówkę u znajomych, ale także przez bardziej dojrzałe kobiety na wiele różnych okazji, choćby na wesele. Połączenie z czernią pozwala zmieniać neonowe sukienki w bardziej uniwersalne i mniej krzykliwe. Jednocześnie jednak nie pozostają one niezauważalne i są świetną alternatywą dla pojawiających się wszędzie grzecznych, stonowanych, pastelowych propozycji na sukienki.

Neonowo-młodzieżowo

Odpowiednio zaakcentowana na neonowych sukienkach czerń nie zawsze jednak ma właściwości tonujące stylizację. Neonowe kolory – jak wspomniano - często kojarzą się z młodzieżą. Połączenie z czernią może jednak wcale nie czynić z neonowych ubrań mniej odmładzających propozycji. Jeśli neonowe sukienki z czernią mają niestandardowy, ciekawy krój, są zrobione z wygodnych materiałów i na przykład są opatrzone dużymi napisami czy wyróżniającymi się obrazkami – nadal pozostają w modnym, młodzieżowym nurcie. Neonowe sukienki w takim stylu można w jakże modny aktualnie sposób nosić do sportowych butów i to nie tylko na większe wyjścia, ale i na co dzień.

Neonowa góra, czarny dół i na odwrót, czyli połączenie w służbie korzystniejszej sylwetki

Połączenie neonowych kolorów i czerni świetnie sprawdzi się świetnie do optycznego modelowania sylwetki. Panie, które chcą ukryć swoje niedoskonałości w dolnych partiach ciała wybrać powinny sukienki z neonowymi kolorami na górze i z czarnym dołem. Kobiety, które wolą zamaskować górne partie swojej sylwetki w hurtowni odzieży damskiej znajdą neonowe sukienki z odwrotny ułożeniem barw na materiale. Ważne, by pamiętać, że neonowa część stroju będzie bardziej skupiać uwagę.

A na dodatek – neonowe sukienki i czarne dodatki

Czerń jest idealnym partnerem neonowych sukienek w postaci dodatków. Klasyczne czarne szpilki będą dużo bardziej twarzowym towarzyszem jaskrawożółtej sukienki niż stojące obok w szafie różowe sandałki. Idealnie z jaskrawoniebieską sukienką zgra się także czarna, klasyczna torebka. Neonowe sukienki mają to do sobie, że mocno przyciągają wzrok i nie potrzebują dodatkowych ozdób w postaci krzykliwych dodatków – czarne buty, torebki i biżuteria będzie zatem zawsze dobrym wyborem do dopełniania takich stylizacji.

Neonowe akcenty, czyli coś dla nieprzekonanych

Nie dla każdego neonowa sukienka, bluzka czy spodnie to przekonująca opcja. Są osoby, które będą się czuły przytłoczone nadmiarem jaskrawego koloru w swojej stylizacji, a jednocześnie nie będą chciały wyglądać szaro i nudno. Rozwiązań stojącym w połowie drogi, które może usatysfakcjonować takie panie, są czarne ubrania z delikatnymi, neonowymi akcentami. Może to być neonowa oblamówka dekoltu od sukienki, wykończenie spódnicy, neonowe kropki na czarnej bluzce. Z takimi akcentami nawet umiarkowana zwolenniczka neonowych kolorów powinna się czuć usatysfakcjonowana, a jednocześnie – modnie i ciekawie ubrana.