Żyj kolorowo i koronkowo! – kolekcja ubrań Boho

w  Blog
Przez gosia | 24 maja 2019

Do jakiego stylu najlepiej wpasują się kobiety przepełnione promiennością, z nutką szaleństwa i lekko artystycznym zamiłowaniem? Oczywiście do stylu boho, którego nazwa sama w sobie nawiązuje do artystycznej bohemy. Styl ten będzie idealnym odzwierciedleniem tego, co gra w głowie takich kobiet. Oryginalność, ale i wygoda to mocne strony kolekcji boho, którą oferuje hurtownia odzieży włoskiej.

W internetowej hurtowni odzieży znajdą się ubrania od stóp do głów wpasowane w modny styl boho. Będą to zatem zarówno bluzki, jak i spódnice, sukienki i tuniki. Jakie są cechy charakterystyczne tej kolekcji?

KORONA DLA KORONEK

Koronka to królowa cech charakterystycznych stylu boho. Z jednej strony stanowić może jedynie drobny element dekoracyjny, nadający spódnicy czy bluzce z jednolitego materiału subtelności i kobiecości. Z drugiej jednak – z powodzeniem może grać w ubraniu główną rolę, a nawet występować niemalże solo. Wydziergane ażurowe bluzki i sukienki to główny element kolekcji, którą prezentuje hurtownia odzieży online. Na pewno przypadnie do gustu kobietom szukającym w ubraniach lekkości, elegancji i nieco artystycznego zacięcia.

SPÓDNICA NA MAKSA

Spódnice o długości maksi są prawdziwymi ambasadorkami stylu boho. Nikt nie oszczędza tutaj materiału – im bardziej rozłożysta, pofalowana, zwiewna i przede wszystkim im dłuższa spódnica tym lepiej! Z łączonych materiałów, z dodatkiem koronek, kolorowe i jednolite – każda kobieta znajdzie wśród spódnic z oferty internetowej hurtowni odzieży coś dopasowanego do siebie. Spódnica maksi to co, czego nie mogło zabraknąć w kolekcji boho.

I NIE TYLKO SPÓDNICA

Jak już wspomniano, zwolenniczki stylu boho nie szukają oszczędności w ilości wykorzystywanych materiałów. Styl boho cechuje się upodobaniem do obszernych form – stąd w kolekcji znaleźć można ubrania z szerokimi rękawami, luźne narzutki, obszerne sukienki. Jest to stylistyka świetnie odpowiadająca na potrzeby pań, które nie przepadają za podkreślaniem swojej sylwetki, a lubią, gdy wokół nich wirują lekkie, miękkie i przewiewne tkaniny. To także rozwiązanie idealnie wpasowujące się w letnie miesiące – czyli takie, w których styl boho króluje nie tylko na plażach, ale i na osłonecznionych ulicach miast.

WPÓŁ DO SUKIENKI

Niemalże sukienka, czyli tunika – to kolejny po maksi spódnicy i koronkowej bluzce z szerokimi rękawami element ubioru, którego nie może zabraknąć w szafie wielbicielki stylu boho. Tunika jest rozwiązaniem ultrawygodnym – ma w sobie wszystko, co najlepsze w sukience, czyli kobiecość i zwiewność, a posiada dodatkową zaletę w postaci możliwości dodania do stylizacji wygodnych spodni. To zdecydowanie element, którego nie mogło zabraknąć w kolekcji boho.

Viva Espania!

facebook

Filtruj produkty

Aktywne filtry